10 KİŞİYE 25 TL NAKİT | 10 KİŞİYE 50 TL NAKİT #Sultanbet

'ITF ve Diğer Turnuvalar İletişim Başlıkları' forumunda REcoba tarafından 31 Eki 2017 tarihinde açılan konu

1. Şu an sohbet eden kullanıcı yok.

Sohbeti kullanmak için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

1. REcoba

REcoba Guest

Oyuncuların form durumları, sakatlıklar, son dakika gelişmeler, Dünya'dan ve Türkiye'den tenis haberleri, kısaca tenis hakkında her şeyi bu başlık altında bulabilirsiniz.

2. REcoba

REcoba Guest

İstanbul'daki Koza World of Sports tesislerinde Türkiye ile Pakistan arasında oynanan dostluk müsabakalarında ilk gün sonunda Marsel İlhan, Mohammad Abid'i 6-3, 6-3'le geçerken; Cem İlkel de Aqeel Khan'ı 6-1, 6-1'le mağlup etti

3. REcoba

REcoba Guest

Türk tenisinde özellikle çiftler kategorisinde yıllardır adından söz ettiren Tuna Altuna: "Aziz Yıldırım'dan tenis şubesi açmasını istedim. Bana ‘Ben tenisten anlamam. Bana boksçu lazım!' diye cevap aldığını " belirtti.

4. REcoba

REcoba Guest

Başak Eraydın : "Önümüzdeki hafta, Limoges125k turnuvasına ana tablodan katılacağım. Bu turnuvayla birlikte 2017 sezonunu tamamlayacağım."

5. REcoba

REcoba Guest

İspanyol tenisçi Rafael Nadal, dünya klasmanında yılı zirvede bitirmeyi garantiledi.
    Kariyerinde daha önce 2008, 2010 ve 2013 yıllarını zirvede bitiren İspanyol yıldız, 1973 yılından bu yana yılı ilk sırada kapatan en yaşlı tenisçi oldu.

Son düzenleme: 2 Kas 2017
  6. REcoba

REcoba Guest

Arjantinli tenisçi Diego Schwartzman, Amerikalı John Isner karşısında uzun süre unutulmayacak bir puana imza attı.Bir çok otorite tarafından yılın puanı olarak gösterilen vuruşu izleyiniz.

7. REcoba

REcoba Guest

Abd'li Danielle Lao'yu 6-4, 6-2 yenen Çağla Buyukakçay, ABD'nin Tyler şehrindeki ITF turnuvasında ikinci tura yükseldi.

8. REcoba

REcoba Guest

9. REcoba

REcoba Guest

10. REcoba

REcoba Guest

11. REcoba

REcoba Guest

12. REcoba

REcoba Guest

13. REcoba

REcoba Guest