Artık TRT Yayınlamayacak

  • ESB

Şampiyonlar Ligi artık TRT’de değil: İşte yeni adresi Şampiyonlar Ligi maçlarının yeni sezonda TRT’de yayımlanmayacağı, yayın haklarının beIN Sports tarafından satın alındığı açıklandı. Şampiyonlar Ligi’nde açık kanal devri kapanıyor. Şampiyonlar Ligi yeni sezonda beIN…

Şampiyonlar Ligi artık TRT‘de değil: İşte yeni adresi
Şampiyonlar Ligi maçlarının yeni sezonda TRT‘de yayımlanmayacağı, yayın haklarının beIN Sports tarafından satın alındığı açıklandı.
Şampiyonlar Ligi’nde açık kanal devri kapanıyor. Şampiyonlar Ligi yeni sezonda beIN Sports’ta olacak.
Milliyet yazarı Sina Koloğlu, Şampiyonlar Ligi maçlarının yeni sezonda TRT’de olmayacağını ve yayın haklarının beIN Sports tarafından satın alındığını yazdı.
Koloğlu’nun yazısı şu şekilde: 

“Şampiyonlar Ligi, Star TV’de başladığı 1993’ten yana belki de ilk defa, açık kanal defterini uzun bir süre için kapatmış olacak. Bayer Munich-Beşiktaş maçı bu anlamda (bu yazı yazıldığında maç oynanmamıştı) önemli. TRT’ye sordum, ‘Çok isterdik bizde de yayınlanacak’ diye söylemeyi ama yeni sezonda UEFA Şampiyonlar Ligi TRT’de olmayacak” dediler.
Malum, beIN Sports yayın haklarını aldı. Kendi platformundaki abonelere verecek gibi görülüyor sadece. Hatta yeni bir tarife de kapıda diye tahmin ediyorum bu maç yayınları başladığında…”

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.